DUTYBOX

Ekologické čistící prostředky DUTYBOX

Společnost DUTYBOX je výrobcem domácích ekologických čisticích prostředků v kapslích po 50 ml z koncentrátů. Po naředění vodou se každá tobolka rovná 500 ml hotového produktu. Ekologie, na to si každý moderní člověk myslí při výběru produktů pro domácnost a úklid. Ve výrobcích DUTYBOX se nepoužívá SLES, SLS, fosfáty, parabeny, agresivní kyseliny a zásady, ale pouze bezpečné formulace s biologicky odbouratelnými složkami. Všechny produkty DUTYBOX mají certifikáty pro ekologickou průmyslovou bezpečnost, hypoalergenitu, antibakterialitu, SGR 0+ .

#ShowMore#

Domácí čistící prostředky DUTYBOX a jejich výhody

Ekonomika, to je pro každou osobu velmi důležitým faktorem. Nákupem koncentrátů ušetříte přibližně 60% rozpočtu, protože při nákupu náhradních kapslí nemusíte platit za celý objem balení, etiketu, dávkovač a uzávěr. Kromě toho je základem čisticích prostředků pro domácnost 80-90% voda. Pomocí koncentrátu a přidáním vody si můžete snadno a rychle připravit čisticí prostředek doma! Ekologie je nesmírně důležitý a těžko obnovitelný zdroj! Nabízíme čističe na podlahy a povrchy, osvěžovače vzduchu, odmašťovače na kuchyně, čističe pro koupelny a WC, kvalitní mýdla, čistící prostředky na nádobí, gely na praní i kvalitní aviváže.

V moderní době člověk produkuje stále více odpadků a nebezpečného odpadu. Jednorázové plasty zaplňují vodu a půdu a trpí tím zvířata i lidé. V DUTYBOX našli nový a hlavně logický způsob, jak snížit spotřebu plastů! Používáním kapslí DUTYBOX snižujete plýtvání plastem na jedno použití o 95%, protože lze znovu plnit lahve a malé kapsle lze recyklovat! A mimo jiné, lahev na přípravu koncentrátu obsahuje o 90% méně plastu než jakákoli běžná láhev jiné značky.

1 položek celkem
dutybox koncentrát na podlahy
Poslední šance
32 Kč bez DPH
39 Kč
DBX-0004

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem