Věrnostní slevy

Podmínkou účasti ve Věrnostním programu Inhand je vytvoření uživatelského účtu na našem e-shopu.

V účtu zákazníka se automaticky počítá součet hodnot uhrazených objednávek za posledních 12 měsíců.

Při dosažení určených částek získává zákazník věrnostní slevu od 5 % až do 15 %, ke kterým se vážou věrnostní slevy platné na další objednávky po dobu držení dané slevy (tj. dokud součet hodnot uhrazených objednávek za posledních 12 měsíců přesahuje hranici pro držení dané slevy).

Slevy je možné sčítat s jinou slevou do maximální výše 15 %.

Registrovaný zákazník také může využívat dalších výhod a akcí, o kterých bude informován emailem.

Po dosažení hodnoty objednávek v minimální částce 5001 Kč je získána sleva 5 %. Při dosažení částky 10001 Kč zákazník obdrží 7% slevu, další možná sleva je 10 % a to při překročení částky 20001 Kč. Jako poslední je možné získat slevu 15 % u nákupů za celkovou hodnotu 30001 Kč.

Získaná sleva se započítává po přihlášení do uživatelského účtu automaticky – po přihlášení do účtu vidí zákazník všechny produkty na e-shopu již se započítanou slevou.

Často kladené otázky

Nakupovali jste za posledních 12 měsíců bez registrace a chcete, aby se tyto vaše objednávky započítaly do Věrnostního programu Inhand?

Pokud si vytvoříte účet na stejnou e-mailovou adresu, na kterou jste posílali vaše předchozí objednávky, po registraci vám systém automaticky nabídne možnost sloučit tyto objednávky s vaším účtem. Pokud si tuto možnost vyberete, je potřeba ověření kliknutím na příchozí e-mail. Hodnota objednávek za posledních 12 měsíců se vám následně započítá do celkové částky ve Věrnostním programu.

Kde zjistím, jakou mám aktuální věrnostní slevu?

Po přihlášení do vašeho uživatelského účtu vyberte v menu kolonku "Moje slevy". Zobrazí se vám tabulka, ve které je řádek "Věrnostní sleva", kde je uvedena výše vaší slevy v %.

nakupy