Nitrilové rukavice

Nejprodávanější

unigloves nitrilové rukavice soft nitril blue 200 kusů v balení
Nitrilové rukavice modré - Soft Blue, 200 ks
Skladem (>50 balení)
8002-200
 
210 Kč
(188 Kč bez DPH)
růžové nitrilové rukavice unigloves pink pearl 2024
 
156 Kč
(139 Kč bez DPH)
uniprotect nitrilove rukavice
 
116 Kč
(96 Kč bez DPH)
30 položek celkem
růžové nitrilové rukavice unigloves pink pearl 2024
139 Kč bez DPH
156 Kč
5801 PINK
šeříkové nitrilové rukavice unigloves saphir pearl 2024
115 Kč bez DPH
129 Kč
6511 SAPHIR
oranžové nitrilové rukavice unigloves pro.tect diamond grip
224 Kč bez DPH
251 Kč
GA0053

Univerzální nitrilové rukavice

Jednorázové nitrilové rukavice se řadí mezi nejuniverzálnější rukavice a jsou velmi praktické. Jsou vyrobeny z materiálu, který je označovaný jako syntetický latex. Tento materiál je vyrobený z nitrilového butadienového kaučuku (NBR). Tento syntetický materiál nitril je vyroben na bázi minerálních olejů. Rukavice se používají se jako alternativa k latexovým rukavicím, protože neobsahují žádné další latexové proteiny a tím nemohou vyvolat alergické reakce u lidí. V naší nabídce najdete širokou nabídku levných i luxusních nitrilových rukavic značek Unigloves, Nitras a PRO.TECT v mnoha barvách a velikostech. Rukavice nabízíme v praktických baleních po 50, 100 i 200 ks.

#ShowMore#

Přednosti a výhody nitrilových rukavic

Díky svému hladkému vnitřnímu povrchu lze nitrilové rukavice bez pudru hladce navléci a svléci. Další předností je rozšířená rezistence nitrilové rukavice vůči agresivním chemikáliím, rozpouštědlům atd. Také pevnost vůči propichu převyšuje pevnost latexové rukavice. Jednorázové nitrilové rukavice najdou své využití v oblasti zdravotnictví, v laboratořích a v potravinářském průmyslu.

Velikosti a barvy nitrilových rukavic

V našem eshopu najdete mnoho barev a velikostí nitrilových rukavic pro snadný výběr. Nabízíme jednorázové rukavice v barvách jako je bílá, černá, broskvová, oranžová, magenta, růžová, kobaltově modrá, tyrkysová, mentolová, tmavě modrá, světle modrá, zelená, šeříková, žlutá, violet atd. Rukavice si můžete objednat ve velikostech S, M, L a XL.