Nitrilové rukavice

Nejprodávanější

černé nitrilové rukavice unigloves soft nitril black 200 kusů v balení
 
214 Kč
(177 Kč bez DPH)
nitrilové rukavice černá barva black wave nitras 100 kusů
 
120 Kč
(99 Kč bez DPH)
purpurové nitrilové rukavice unigloves magenta pearl
 
158 Kč
(131 Kč bez DPH)
33 položek celkem
růžové perleťové nitrilové rukavice unigloves fancy rose
139 Kč bez DPH
168 Kč
7501
fialové perleťové nitrilové rukavice unigloves fancy violet
139 Kč bez DPH
168 Kč
7531
tyrkysové nitrilové rukavice unigloves opal pearl
131 Kč bez DPH
158 Kč
4101 OPAL
mentolově zelené nitrilové rukavice unigloves mint pearl
131 Kč bez DPH
158 Kč
6801 MINT
šeříkové nitrilové rukavice unigloves saphir pearl
111 Kč bez DPH
134 Kč
6511 SAPHIR
Nahoru
Další produkty

Univerzální nitrilové rukavice

Jednorázové nitrilové rukavice se řadí mezi nejuniverzálnější rukavice a jsou velmi praktické. Jsou vyrobeny z materiálu, který je označovaný jako syntetický latex. Tento materiál je vyrobený z nitrilového butadienového kaučuku (NBR). Tento syntetický materiál nitril je vyroben na bázi minerálních olejů. Rukavice se používají se jako alternativa k latexovým rukavicím, protože neobsahují žádné další latexové proteiny a tím nemohou vyvolat alergické reakce u lidí. V naší nabídce najdete širokou nabídku levných i luxusních nitrilových rukavic značek Unigloves, Nitras a PRO.TECT v mnoha barvách a velikostech. Rukavice nabízíme v praktických baleních po 50, 100 i 200 ks.

#ShowMore#

Přednosti a výhody nitrilových rukavic

Díky svému hladkému vnitřnímu povrchu lze nitrilové rukavice bez pudru hladce navléci a svléci. Další předností je rozšířená rezistence nitrilové rukavice vůči agresivním chemikáliím, rozpouštědlům atd. Také pevnost vůči propichu převyšuje pevnost latexové rukavice. Jednorázové nitrilové rukavice najdou své využití v oblasti zdravotnictví, v laboratořích a v potravinářském průmyslu.

Velikosti a barvy nitrilových rukavic

V našem eshopu najdete mnoho barev a velikostí nitrilových rukavic pro snadný výběr. Nabízíme jednorázové rukavice v barvách jako je bílá, černá, broskvová, oranžová, magenta, růžová, kobaltově modrá, tyrkysová, mentolová, tmavě modrá, světle modrá, zelená, šeříková, žlutá, violet atd. Rukavice si můžete objednat ve velikostech S, M, L a XL.