Ochranné brýle

Nejprodávanější

moderní ochranné brýle tmavé premium
 
128 Kč
(106 Kč bez DPH)
moderní ochranné brýle čiré premium
 
128 Kč
(106 Kč bez DPH)
moderní ochranné brýle čiré vhodné pro současné nošení brýlí nitras
 
77 Kč
(64 Kč bez DPH)
6 položek celkem
moderní ochranné brýle čiré vhodné pro současné nošení brýlí nitras 630050
uzavřené ochranné brýle čiré vhodné pro současné nošení brýlí
32 Kč bez DPH
39 Kč
630010

Ochranné brýle jsou důležitou pomůckou při ochraně našeho zraku na pracovišti i při práci na stavbě či v domácnoszi. Poranění očí na pracovišti je velmi častým úrazem, kterému se dá snadno předejít důsledným nošením ochranných pomůcek očí. Běžným problémem pro oči jsou chemikálie či cizí předměty v oku, škrábance na rohovce nebo vystavení záření.

#ShowMore#

Proč nosit ochranné brýle?

Kromě toho mohou být zdravotničtí pracovníci, pracovníci laboratoří a úklidoví i další pracovníci vystaveni riziku infekce přenesené z infikovaného materiálu do oční sliznice. Vykonáváte-li práci, při které je byť jen minimální riziko poranění očí, měli byste důsledně používat ochranné brýle, abyste eliminovali možnost poškození zraku. Podle charakteru práce a možnosti poškození vybírejte ochranné plastové brýle nebo ochranné brýle uzavřené, které minimalizují možnost kontaminace či vniknutí cizího předmětu do oka či očního okolí.

Jaké ochranné brýle nabízíme?

Nabízíme mnoho variant odolných brýlí. Vybírat můžete modely s UV filtrem, odolné proti mlžení, s lehkými a odolnými skly v různých barevných provedeních. Uzavřené ochranné brýle se hodí i pro nositele dioptrických brýlí.

Nezapomínejte, že zrak je velmi křehkým smyslem, a předcházejte jeho zbytečnému poškození nákupem spolehlivých ochranných pomůcek.