Špunty do uší

2 položek celkem
fialové špunty do uší proti hluku ve fialové krabičce
Špunty do uší - fialové
Skladem (>50 pár)
48 Kč bez DPH
58 Kč

Fialové špunty do uší proti hluku s integrovanou šňůrkou, které velmi dobře pohlcují okolní hluk. Tyto špunty do uší se skvěle se hodí na práci v...

631010
špunty do uší waveband proti hluku s ramínkem modro-zelené
103 Kč bez DPH
125 Kč

Zátkové špunty proti hluku s ramínkem pod bradu velmi dobře pohlcují okolní hluk.

631020

Ať už potřebujete špunty do uší proti hluku kvůli práci s hlučnými přístroji, nebo jen proto, že se chcete v klidu vyspat na rušném místě, námi nabízené produkty splňují všechny požadavky pro dokonalé odhlučnění. Díky integrované šňůrce nebo ramínku zůstanou obě části páru vždy u sebe, nemůže se vám tedy stát, že z kapsy nebo tašky vylovíte pouze jeden špunt. Použitý materiál je příjemný a hygienický, můžete je tedy při správné péči bez obav použít opakovaně.

#ShowMore#     

Špunty do uší proti hluku

Ochrana uší pomáhá chránit sluch uživatele před poškozením způsobeným hlasitým nebo hlučným prostředím. Opakované vystavení nadměrnému hluku způsobuje zdravotní problémy, ale může také ovlivňovat soustřední a pracovní výkony. Na některých pracovištích je povinnost nosit ochranné prostředky uší dána zákonem, málokdo si ale uvědomuje, že i při práci doma nebo na zahradě jsme často vystaveni velkému hluku, o hudebních festivalech nebo automobilových závodech nemluvě. Chcete-li se vyhnout nevratnému poškození uší, noste vždy ochranná sluchátka nebo špunty do uší proti hluku v závislosti na míře hluku.