Zákaznická podpora:+420 722 172 702jakub@inhand.cz

Bandáže, tejpování

Nejprodávanější

elastická bandáž černá
 
25 Kč
(21 Kč bez DPH)
elastická bandáž maskáčová camo
 
25 Kč
(21 Kč bez DPH)
2 položek celkem
elastická bandáž maskáčová camo
21 Kč bez DPH
25 Kč

Víceúčelová elastická samolepicí tejpovací bandáž v maskáčové barvě vyrobená ze 100% bavlny bez obsahu latexu. Bandáž je velmi flexibilní a odolná proti vodě...

9546
elastická bandáž černá
21 Kč bez DPH
25 Kč

Fixační elastická samolepicí tejpovací bandáž v černé barvě, ze 100% bavlny.

9545

Bandáže

Pokud pravidelně sportujete a namáháte svá zápěstí nebo kolena, neobejdete se bez kvalitní bandáže. Ta musí být dostatečně pevná a zároveň elastická a ideálně z materiálu, který je prodyšný a pod kterým se nebudete nadměrně potit. Jako jsou třeba tyto bandáže ze 100 % bavlny.

#ShowMore#

Bandáže na zápěstí

Bandáže na zápěstí oceníte při bojových sportech, míčových hrách, v posilovně nebo třeba při hraní tenisu. Zápěstí je velmi choulostivá část těla, která je náchylná na poranění. Chraňte je proto s kvalitní bandáží!

Bandáže na kolena

Patří běh neodmyslitelně k vaší osobnosti? Ať už se vydáváte na pravidelné trasy do přírody nebo běháte třeba ve fotbalovém mužstvu, jděte naproti prevenci a ochraňujte svá kolena. S kvalitní bandáží na kolena je to hračka.  

Tejpy

Přehnali jste to s tréninkem? Jsou vaše svaly bolavé a přetížené? Nejvyšší čas na použití tejpů. Přinesou vám úlevu, ale také dostatečnou stabilitu a zpevnění. Přitom s minimálním omezením pohybu a prakticky žádným pocitem nepohodlí.

Tejpování kolene

Bandáž není nic pro vás? Nebo jste už ve fázi, kdy pociťujete bolest, ale nechcete se pohybu vzdát? Zvolte si metodu tejpování! Vaše kolena dostatečně podpoří a udrží stabilní i při vaší oblíbené sportovní aktivitě.

Tejpování ramene

Při volejbalu, basketbalu nebo v posilovně. A nebo kdekoli jinde, kde namáháte vaše ramena. Přesně tady oceníte tejpování ramene jako způsob, jak si rychle pomoci od bolesti při vašem oblíbeném sportu.