Bandáže, tejpování

6 položek celkem
elastická bandáž černá
23 Kč bez DPH
28 Kč

Fixační elastická samolepicí tejpovací bandáž v černé barvě, ze 100% bavlny.

9545
99231 tejp na ramena a krční páteř
32 Kč bez DPH
39 Kč

Kineziologická tejpovací sada na krční pátěř.

99231
elastická bandáž maskáčová camo
23 Kč bez DPH
28 Kč

Víceúčelová elastická samolepicí tejpovací bandáž v maskáčové barvě vyrobená ze 100% bavlny bez obsahu latexu. Bandáž je velmi flexibilní a odolná...

9546
99232 tejpovací páska na koleno
32 Kč bez DPH
39 Kč

Kineziologická tejpovací sada na koleno a zápěstí.

99232
99233 tejp na kříž
32 Kč bez DPH
39 Kč

Kineziologická tejpovací sada na bederní část páteře a bolest v kříži.

99233
99230 tejp na kotník
32 Kč bez DPH
39 Kč

Kineziologická tejpovací sada na kotník.

99230

Bandáže

Pokud pravidelně sportujete a namáháte svá zápěstí nebo kolena, neobejdete se bez kvalitní bandáže. Ta musí být dostatečně pevná a zároveň elastická a ideálně z materiálu, který je prodyšný a pod kterým se nebudete nadměrně potit. Jako jsou třeba tyto bandáže ze 100 % bavlny.

#ShowMore#

Bandáže na zápěstí

Bandáže na zápěstí oceníte při bojových sportech, míčových hrách, v posilovně nebo třeba při hraní tenisu. Zápěstí je velmi choulostivá část těla, která je náchylná na poranění. Chraňte je proto s kvalitní bandáží!

Bandáže na kolena

Patří běh neodmyslitelně k vaší osobnosti? Ať už se vydáváte na pravidelné trasy do přírody nebo běháte třeba ve fotbalovém mužstvu, jděte naproti prevenci a ochraňujte svá kolena. S kvalitní bandáží na kolena je to hračka.  

Tejpy

Přehnali jste to s tréninkem? Jsou vaše svaly bolavé a přetížené? Nejvyšší čas na použití tejpů. Přinesou vám úlevu, ale také dostatečnou stabilitu a zpevnění. Přitom s minimálním omezením pohybu a prakticky žádným pocitem nepohodlí.

Tejpování kolene

Bandáž není nic pro vás? Nebo jste už ve fázi, kdy pociťujete bolest, ale nechcete se pohybu vzdát? Zvolte si metodu tejpování! Vaše kolena dostatečně podpoří a udrží stabilní i při vaší oblíbené sportovní aktivitě.

Tejpování ramene

Při volejbalu, basketbalu nebo v posilovně. A nebo kdekoli jinde, kde namáháte vaše ramena. Přesně tady oceníte tejpování ramene jako způsob, jak si rychle pomoci od bolesti při vašem oblíbeném sportu.