O nás

Inhand.cz

Internetový obchod Inhand.cz, založen roku 2015, byl zpočátku zaměřen pouze na jednorázové rukavice UNIGLOVES, kde máme do dnešního dne exkluzivitu prodeje pro Českou a Slovenskou republiku. Nechtěli jsme být největším prodejcem rukavic, naše vášeň a cíl bylo prodávat ty nejlepší, nejkvalitnější a stylové produkty pro vaší práci.

 

Proto jsme se v roce 2019 rozhodli náš sortiment rozšiřovat. Aktuálně nabízíme široký sortiment několika značek pro domácnost i různá odvětví služeb. Naším nejrozšířenějším sortimentem jsou jednorázové rukavice všech možných barev, velikostí i materiálů a dezinfekce, které máme v několika různých provedení. Dále nabízíme barevné kapesníčky, toaletní papír, kuchyňské utěrky, vlhčené ubrousky a další hygienické potřeby od evropské značky Renova, která sídlí v Portugalsku a čisticí prostředky různých značek jako je Lavon. Naším nejnovějším přírůstkem jsou doplňky stravy od českého výrobce NUTRICIUS.

 

  • 2015 Pronájem kanceláře, skladu a založení e-shopu
  • 2016 Získáváme výhradní zastoupení od společnosti UNIGLOVES pro ČR a SR
  • 2019 Koupě pozemku se skladovací a administrativní halou o celkové velikosti 300 m2
  • 2021 Získáváme zastoupení od společnosti RENOVA pro ČR a SR
  • 2021 Přístavba nové a moderní skladovací haly s administrativou o celkové velikosti 1.000 m2 (dokončeno 03/2022)
  • 2022 Získáváme zastoupení na pracovní rukavice NITRAS od společnosti AS Arbeitsschutz GmbH

 

Snažíme se sortiment stále rozrůstat o kvalitní produkty, které před samotným začátkem prodeje sami testujeme, aby až se vám dostanou do rukou, byla vaše spokojenost s nimi maximální. Objednávky expedujeme každý den a snažíme se o co nejrychlejší dodání. 

 logo-ekokom

PREMA Invest s.r.o. (Inhand.cz) prohlašuje, že je zapojen do systému sdruženého plnění se společností EKO-KOM, a.s. pod klientským číslem F00210470

logo-naturpack

PREMA Invest s.r.o. (Inhand.cz) prohlašuje, že je zapojen do systému sdruženého plnění se společností NATUR-PACK, a.s.

sklady