O nás

UNIGLOVES

UNIGLOVES má více než 25 letou historii a je jedním z největších výrobců jednorázových výrobků. Nabízíme vinylové rukavice, nitrilové rukavice, latexové rukavice a dezinfekce. Dodáváme ve velké míře pro různá odvětví. Zubní a lékařské praxe, nemocnice, úklidové firmy, kadeřnictví, nehtová, tetovací a piercingová studia, gastro provozy a pečovatelské služby. Jsme oficiálním a jediným distributorem produktů UNIGLOVES pro Českou a Slovenskou republiku.

 

Jednorázové rukavice a dezinfekce

Dnes je důležitější než kdy předtím, abyste sebe a druhé chránili použitím jednorázových rukavic a dezinfekcí. A to před, při a po práci. Proto z 99% nabízíme produkty výhradně od německé firmy UNIGLOVES.

Vaše ruce vám umožnují dělat vaší práci a tím můžete svým zákazníkum řict: "To, co dělám, je poctivá ruční práce"

Naším cílem je vyrábět a prodávat produkty v té nejvyšší kvalitě, což se e-shopu Inhand.cz společně s vámi daří. Společnost UNIGLOVES investuje vysoké finanční prostředky na zdokonalování a certifikaci produktů. Díky tomu je UNIGLOVES světová jednička ve výrobě rukavic v režimu offline. Co znamená režím offline? Žádný stroj, ale extrémní podíl lidské, ruční práce. Každá rukavice je originál a při výrobě prochází důkladnou kontrolou jakosti.

U rukavic označených PREMIUM QUALITY se díky technologii oboustranným manuálním chlorováním a následným několikanásobným praním, snižuje obsah proteinů na již neměřitelnou úroveň – značné omezení rizika alergie. Po tomto nákladném zušlechtění rukavice garantují také vynikající dotykový pocit a umožňují bezpečnou manipulaci s nástroji. Lze je mnohem snadněji navléci a zaručují výrazně lepší pocit při nošení i u časově intenzivního používání.

Nechceme být největším prodejcem rukavic; naše vášeň a cíl je prodávat ty nejlepší, nejkvalitnější a stylové produkty pro vaší práci. 

"Neriskujte své zdraví a vsaďte na 100% kvalitu výrobků UNIGLOVES"

sklady