O nás

Inhand.cz

Internetový obchod Inhand.cz, založen roku 2015, byl zpočátku zaměřen pouze na jednorázové rukavice UNIGLOVES, kde máme do dnešního dne exkluzivitu prodeje pro Českou a Slovenskou republiku. Nechtěli jsme být největším prodejcem rukavic, naše vášen a cíl bylo prodávat ty nejlepší, nejkvalitnější a stylové produkty pro vaší práci.

 

Proto jsme se v roce 2019 rozhodli náš sortiment rozšiřovat. Aktuálně nabízíme široký sortiment několika značek pro domácnost i různá odvětví služeb. Naším nejrozšířenějším sortimentem jsou jednorázové rukavice všech možných barev, velikostí i materiálů a dezinfekce, které máme v několika různých provedení. Dále nabízíme barevné kapesníčky, toaletní papír, kuchyňské utěrky, vlhčené ubrousky a další hygienické potřeby od evropské značky Renova, která sídlí v Portugalsku a čisticí prostředky různých značek jako je DUTYBOX nebo Lavon. Naším nejnovějším přírůstkem jsou doplňky stravy od českého výrobce NUTRICIUS.

 

  • 2015 Pronájem kanceláře, skladu a založení e-shopu
  • 2016 Získáváme výhradní zastoupení od společnosti UNIGLOVES pro ČR a SR
  • 2019 Koupě pozemku se skladovací a administrativní halou o celkové velikosti 300 m2
  • 2021 Získáváme výhradní zastoupení od společnosti RENOVA pro ČR a SR
  • 2021 Přístavba nové a moderní skladovací haly s administrativou o celkové velikosti 1.000 m2 (dokončeno 03/2022)

 

Snažíme se sortiment stále rozrůstat o kvalitní produkty, které před samotným začátkem prodeje sami testujeme, aby až se vám dostanou do rukou, byla vaše spokojenost s nimi maximální. Objednávky expedujeme každý den a snažíme se o co nejrychlejší dodání. 

 logo-ekokom

PREMA Invest s.r.o. (Inhand.cz) prohlašuje, že je zapojen do systému sdruženého plnění se společností EKO-KOM, a.s. pod klientským číslem F00210470

 

sklady

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení