ATG

Pracovní rukavice ATG

Společnost ATG® se zaměřuje na inovace a kvalitu a v tomto duchu navrhuje, vyvíjí a vyrábí pracovní rukavice, které zlepšují výkon toho nejsofistikovanější pracovního nástroje – lidských rukou. Jsme přesvědčeni, že věci se mají dělat jednoduše, a proto máme v nabídce pouhé 4 značky, které jsou šetrné k pokožce, extrémně pohodlné a vysoce odolné.

Všechny rukavice mají akreditaci organizace Skin Health Alliance a před balením provádí závěrečný oplach, aby mohli zaručit „čerstvost po vybalení“ v souladu s certifikací Öko-Tex®. Všechny složky použité při výrobě rukavic splňují požadavky nařízení REACH a žádný z výrobků neobsahuje SVHC.

ATG® sice působí v průmyslu, ve kterém je běžné využívat externí subdodavatele, ale výroba rukavic ATG®  probíhá tradičním způsobem a špičkové rukavice připravují s využitím těch nejmodernějších technologií. Vše si dělají sami a garantují, že nic nepochází od externích subdodavatelů.

3 položek celkem
Pracovní rukavice MaxiFlex Elite modré
104 Kč bez DPH
126 Kč

Tyto modré pracovní rukavice MaxiFlex Elite od známé značky ATG váží pouhých 14 gramů a jde tak o nejlehčí a nejtenčí rukavice pro situace, kdy je zapotřebí...

+ další
34-274-8
Pracovní rukavice MaxiFlex Endurance šedivé
113 Kč bez DPH
137 Kč

Tyto pracovní rukavice MaxiFlex Endurance s výčnělky slouží k lepšímu tlumení, které ocení zejména lidé vykonávající opakující se úkony nebo přenášející...

+ další
34-844-8
Pracovní rukavice MaxiFlex Ultimate šedivé
101 Kč bez DPH
122 Kč

Ikonické šedočerné pracovní rukavice MaxiFlex Ultimate pro přesnou manipulaci je nyní ještě lepší díky zavedení nové technologie AD-APT.

+ další
42-874-8

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení