Návleky na boty a ruce

4 položek celkem
pantofle s otevřenou špičkou
11 Kč bez DPH
13 Kč

Pohodlné bílé pantofle z měkkého polypropylenu s otevřenou špičkou, která chrání proti úrazu v univerzální velikosti za výhodnou cenu.

9051-ZU
modré ochranné jednorázové návleky na obuv
Pevné návleky na boty modré
Skladem (>50 balení)
od 86 Kč bez DPH
od 104 Kč

Pevné jednorázové návleky na obuv v modré barvě z kvalitního CPE materiálu vhodné do každého pracovního prostředí. K dostaní v praktickém balení po...

5110
bílo-modré ochranné voděodolné a protiskluzové jednorázové návleky na obuv
126 Kč bez DPH
152 Kč

Zesílené voděodolné a protiskluzové návleky na obuv z CPE materiálu v bílo modré barvě vhodné na jednorázové použití. K dostání v balení po 50 ks.

+ další
5250
unigloves rukávníky návleky na ruce modré na postavě
od 96 Kč bez DPH
od 116 Kč

Ochranné návleky na ruce (rukávy) v bílé, černé nebo modré barvě skvěle ochrání předloktí před znečištením prachem, špínou či chemií. Jednorázové...

+ další
500-111 BLAU

Přebíháte často z čistého do jakkoli znečištěného prostředí a zpět? Pak se vám budou hodit naše jednorázové návleky na boty. V tom případě jistě víte, jak je stále nekončící zouvání nepraktické a jak často zdržuje. A přesně z toho důvodu neváhejte a pořiďte si návleky na pracovní obuv. Je konec neustálému přezouvání!

#ShowMore#

Jednorázové návleky na boty protiskluzové

Ať už pracujete v potravinářském průmyslu, ve zdravotnických oborech nebo v jakémkoli jiném oboru, kde potřebujete často přebíhat mezi sterilním a nesterilním prostředím, budou se vám jistě hodit kvalitní návleky na obuv. Máte lékařskou ordinaci nebo kosmetický salon a vaši zákazníci se zouvají? Už nemusí. Vybírejte takové návleky, které jsou opatřené velmi pevnou a zároveň elastickou gumičkou, která vám zaručí pohodlné navlékání a sundávání. Zároveň dbejte na bezpečnost - samozřejmostí je pevný CPe materiál, který je navíc protiskluzový. O nehody na pracovišti rozhodně nikdo nestojí! A i v případě, že máte speciální požadavky na pevnost materiálu si u nás vyberete. Zvolte si návleky na obuv se zesílenou špičkou.

Pantofle s uzavřenou špičkou

Dopřejte svým zákazníkům příjemnější pocit při přezouvání. Nenechávejte je už chodit u vás v ponožkách. Nabídněte jim alternativu, kterou jsou jednorázové pantofle s uzavřenou špičkou. Vybavte s nimi svou ordinaci, masážní salon nebo kosmetický salon. Své využití jistě najdou jistě i ve wellness. Zkrátka všude, kde přijímáte své zákazníky a nemůžete je dovnitř pustit v botách. Pantofle jsou vyrobené z kvalitního materiálu a v barevně neutrální bílé, která se hodí do každého botníku. Uvidíte, že to vaši zákazníci ocení.