Jednorázové čepice

2 položek celkem
jednorázová čepice jednorázový baret v modré barvě
Jednorázová čepice - BARET
Skladem (>50 balení)
79 Kč bez DPH
96 Kč

Jednorázová čepice z netkané textilie s gumičkou v různých barvách. Čepice spolehlivě a účinně chrání hlavu a vlasy před znečištěním a také chrání...

+ další
5003-B
jednorázová čepice klip clip v zelené barvě
Akce
123 Kč –20 %
81 Kč bez DPH
98 Kč

Jednorázová čepice CLIP na ochranu hlavy. Skládaná jednorázová čepice z netkané textilie s gumičkou a nařasením po obvodu.

+ další
5005-W

Ochranné čepice jsou nezbytným doplňkem vašeho pracovního oděvu, pokud pracujete v potravinářství, zdravotnictví a ošetřovatelství, nebo v různých laboratořích. Výrazně vám ale mohou usnadnit fungování i v kosmetických salonech nebo výrobních závodech. Ochranné čepice jsou důležitým bezpečnostním prvkem, který vám ale může práci také usnadnit - žádné vlasy padající do očí a žádná nutnost upravovat si je, často ne příliš čistou rukou.

#ShowMore#

Jednorázové operační čepice

Ať už na operačním sále pracujete jako sestra nebo lékař, je nutné fixovat své vlasy pod operační čepicí. Žádají si to hygienická nařízení, ale je to také velmi pohodlný způsob, jak zamezit neustálému padání vlasů do očí a nutnosti je upravovat. Naše čepice budou na vaší hlavě skvěle držet díky pevné, a zároveň pružné gumičce. Čepice jsou velmi prodyšné a zabraňují nadměrnému pocení.

Jednorázové ochranné čepice

Ochrannou čepici oceníte kdekoli, kde potřebujete chránit své vlasy před vnějšími vlivy, nebo naopak ochránit prostředí před nimi. V masážních nebo kosmetických salonech, potravinářské výrobě, kuchyni, nebo kdekoli jinde. Jistotu, že se to podaří, vám dodá pevná gumička, která neškrtí a prodyšný materiály, díky kterému bude i ochranná čepice pohodlná.