Latexové rukavice bez pudru

Ačkoli jsou latexové rukavice s pudrem velmi pohodlným, odolným a všestranným řešením bezpečnostních rukavic pro mnoho pracovišť, mají řadu nevýhod. Nejvýznamnější z nich je jejich potenciál šířit vzduchem latexové částice, což může vést k alergickým reakcím u těch, kteří trpí citlivostí typu I (alergie na latex). Dalším faktorem, který přispívá k postupnému odklonu od používání pudrovaných latexových rukavic, je potenciální kontaminace povrchů a materiálů v důsledku uniklých pudrových částic. Aby se tato rizika vyloučili, v Unigloves vyvinuli řadu latexových rukavic, které mají nízký obsah bílkovin a jsou bez pudru.

jednorázové rukavice latexové vymývání chlórování rukavic

Latexové rukavice bez pudru, na rozdíl od pudrovaných, nejsou potaženy jemnou vrstvou kukuřičného škrobu. Pro snadné nasazení a sundání rukavic z rukou byl vyvinut výrobní proces zahrnující chlorační postup, který snižuje lepivost latexu, a tím snižuje riziko roztržení. Latexové rukavice s nízkým obsahem bílkovin dále významně snižují riziko přenosu částic latexového proteinu na kůži a do dýchacích cest, a proto je jejich použití bezpečnější.

Naše latexové rukavice bez pudru se běžně vyskytují v následujících odvětví, stejně jako v mnoha dalších:

  •     Péče o domácnost
  •     Úklid
  •     Stomatologie a zubní hygiena
  •     Zpracování potravin
  •     Montáž a výroba
  •     Malování a zdobení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení