Proč NEKUPOVAT levné latexové rukavice?

Při výrobě levných latexových rukavic se odehrává řada faktorů. Patří mezi ně suroviny, výrobní procesy a postupy kontroly kvality a testování. Není nutné říkat, že výroba levných rukavic může zahrnovat použití levnějších surovin, podřadné výrobní procesy, nedostatečnou kontrolu kvality a nesplnění testovacích standardů a certifikátů. Díky těmto faktorům snižování nákladů mohou být latexové rukavice méně robustní a s větší pravděpodobností způsobovat závažné alergické reakce a mohou mít za následek sníženou vaší bezpečnost. Nejen že levné latexové rukavice mají za následek vyšší spotřebu rukavic v důsledku zvýšeného roztržení a propíchnutí, ale také nabízejí sníženou úroveň ochrany pro uživatele a mohou vést k vážným zdravotním a bezpečnostním rizikům. Levné latexové rukavice navíc mohou představovat riziko pro vaše výrobky, materiály a klienty.

Společnost Unigloves strávila desítky let výzkumem, inovacemi a vývojem vysoce kvalitních jednorázových latexových rukavic. Jejich vlastní výrobní procesy a použití pouze těch nejkvalitnějších materiálů znamená, že rukavice jsou robustní, pohodlně se nosí a snižují riziko latexových alergií a senzibilizace pro vás a vaše pracovníky. Jejich odhodlání inovovat znamená nejen nejlepší kvalitu a nejvyšší úroveň bezpečnosti pro vaše pracoviště, ale také vynikající poměr kvality a ceny.

roztržené nekvalitní levné latexové rukavice

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení