Pudrované latexové rukavice

Díky své lehké konstrukci a pocitu připomínající pokožku mohou být latexové rukavice, i když extrémně pružné, vystaveny roztržení, pokud jsou nasazeny bez náležité péče. Latexové rukavice byly nejprve pouze pudrovány, aby nasazování a odstraňování rukavic bylo snažší. Pudrovaný povlak na latexových rukavicích pomáhá rukám hladce klouzat dovnitř a ven z rukavic a také pomáhá snižovat pocení, čímž snižuje vlhkost uvnitř rukavice. Mnoho pracovišť dává přednost pudrovaným rukavicím, protože nižší úroveň vlhkosti v rukavicích pomáhá udržovat pevnější úchop.

nasazené pudrované latexové rukavice

I když používání pudrovaných latexových rukavic má své nevýhody, jejich snadné nasazení a lepší přilnavost, kterou nabízejí, z nich činí preferovanou možnost na mnoha pracovištích. Ve skutečnosti mohou být ideálním řešením rukavic v mnoha oblastech, včetně:

  • úklid a úklidové práce
  • drobná montáž, balení
  • dentální a zdravotnický segment
  • malování a zdobení
  • tisk

Abychom našim zákazníkům poskytli dokonalé řešení bez ohledu na použití, nabízíme pudrované i nepudrované latexové rukavice.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení