Jsou jednorázové nitrilové rukavice bez latexu?

Latexové rukavice byly tradičně používány v mnoha zdravotnických, hygienických a lékařských odvětví jako vyšetřovací rukavice, kvůli jejich neuvěřitelné pružnosti a druhotnému pocitu. Kvůli zvýšenému povědomí o alergiích na latex se však mnoho průmyslových odvětví rozhodlo přestat používat rukavice z latexu. Místo nich se často používají nitrilové jednorázové rukavice a díky inovacím ve výrobních postupech nabízejí latexový pocit a lepší úroveň pohodlí pro nositele.

Nitrilové rukavice neobsahují NRL (přírodní latex), což je činí bezpečnými pro osoby trpící alergiemi na latex a také bezpečně pro ty, se kterými jejich nositelé přicházejí do styku, včetně široké veřejnosti, pacientů a klientů. A co víc, nitrilové rukavice nabízejí vyšší úroveň ochrany proti roztržení a proražení než jejich latexové protějšky, stejně jako zvýšenou úroveň odolnosti vůči řadě chemikálií.

nitrilové rukavice gastronomie krájení masa

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení