Nitrilové vs. vinylové rukavice

Společnost Unigloves vyrábí více než 30 let jednorázové ochranné rukavice pro širokou škálu průmyslových odvětví. Dnes jsou nitril a vinyl dvě z nejpopulárnějších možností jednorázových rukavic a každá z nich má své vlastní přednosti. Od lékařského použití po přípravu jídla, práci na autě a další. Výběr správných rukavic závisí na daném odvětví a faktorech souvisejících s potřeby uživatele, jako je obratnost, hmat, pohodlí a snadné použití.

rozdíl nitrilové vs vinylové rukavice

Díky jejich dlouholetým zkušenostem si důkladně uvědomili potřeby zákazníků a ví, že vybrat si vhodnou rukavici znamená nejen vyhnout se zbytečnému riziku pro uživatele, ale také může znamenat zvýšení produktivity, snížení nákladů a dokonce snížení rizik pro koncové zákazníky. Zde pokrýváme klíčová použití a výhody nitrilových rukavic oproti vinylovým rukavicím, abychom vám pomohli vybrat správný typ rukavic pro vaši potřebu - bez kompromisů v kvalitě, pohodlí nebo hodnotě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení